G Suite ile Şirketinizi Buluta Taşıyın


G Suite; Google tarafından hazırlanarak işletmelerin hizmetine sunulmuş Bulut tabanlı bir verimlilik paketidir. Bu ürüne bir Paket program demek de yanlış olmaz. Alışık olduğumuz paket programlardan farkı, bizim bilgisayarımız yerine Google sunucularında çalışıyor olmasıdır. Buna Google Cloude (Google Bulut) denir

Daha önce kişisel Gmail hesabı kullandıysanız, G Sutie'in 12 hizmetinden en önemlisi olan Gmail'i kurumsal olarak kullanmakta hiç zorlanmayacağınızı hatırlatmak isteriz. G Suite'i kullanmanız, Gmail altyapısı ile birlikte, kurumsal e-postanızı da(adınız@sirketiniz.com gibi) kullanacağınız anlamına gelir. 

G suite'in tüm servisleri Bulutta çalıştığı için aralarında mükemmel bir uyum vardır. Ayrıca bu servisleri kullanmak için her bilgisayara ayrı ayrı kurulum yapmanız gerekmez. Yalnızca bir defaya mahsus genel bir kurulum gerçekleştirilir ve artık kurumunuzun (Bilgisayar-Cep telefonu-Laptop gibi) tüm cihazlarından bütün G Suite servislerine ulaşabilirsiniz. Veya yeni bir cihaz satın aldığınızda, o cihazda da herhangi bir kurulum yapmaksızın hizmetleri kullanmaya devam edersiniz. Cihazınız kaybolsa, çalınsa, bozulsa veya virüs bulaşmış olsa bile hiç bir veriniz kaybolmaz.

Siz de şirketiniz, XPRONE ile G Suite alt yapısına taşıyın.
Blogger tarafından desteklenmektedir.